Filozofia marki

Marka PASTELIER powstała z potrzeby tworzenia dodatków o uniwersalnym, ponadczasowym charakterze. Trendy szybko się zmieniają a klasyka zawsze pozostaje w modzie. Torebki o prostym designie będą idealnie uzupełniać każdą stylizację - zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Twórcy Pastelier

Twórcy marki PASTELIER: Aleksandra i Piotr połączyli swoje pasje, doświadczenia i marzenia - lata prowadzenia bloga modowego wyróżniającego się upodobaniem do pastelowej kolorystyki, fotograficzna pasja oraz zamiłowanie do podróży zaowocowały powstaniem koncepcji na stworzenie własnej marki z dodatkami, które będą wyróżniały się prostotą, funkcjonalnością, uniwersalnym charakterem oraz wysoką jakością wykonania.

Klasyczny design i dbałość o detale

Klasyczny design i dbałość o detale - to cechy, które idealnie oddają ideę tworzenia ponadczasowych produktów marki PASTELIER. Stonowane kolory i charakterystyczne, pastelowe akcenty podkreślają w projektach subtelność, klasę i kobiecy styl. PASTELIER to młoda, polska marka założona w 2019 roku - torebki ze skóry naturalnej są ręcznie szyte przez wykwalifikowany, lokalny personel. Nasza szwalnia znajduje się w Lublinie.

  • Brak produktów w koszyku